Problem łysienia dotyka coraz większą część społeczeństwa i to bez względu na wykonywany zawód, tryb życia, a nawet wiek. Według przeprowadzonych badań 95% przypadków łysienia spowodowane jest genetyką. A zatem mówiąc wprost – dziedziczymy ten problem jak wiele innych.

A skoro łysienie jest dziedziczne to jesteśmy na to po prostu skazani. Co gorsza, kiedy już nas dopadnie może z czasem nabierać na sile, a zatem im wcześniej zaczniemy temu zapobiegać tym szybciej i skuteczniej będziemy w stanie ograniczyć i w rezultacie cofnąć jego efekty.

VitaHair Max to idealne rozwiązanie dla osób u których pojawiły się pierwsze objawy łysienia

Idealny na łysienie!

PROMOCJA

Sprawdź na stronie producenta

Problem w tym, że statystyczny mężczyzna zaczyna dostrzegać problem łysienia dopiero wtedy gdy utraci około połowy włosów. Dlaczego? To bardzo proste – łysienie zazwyczaj postępuje równomiernie na całej głowie, a zatem wypadanie włosów nie powoduje od razu powstawania tzw. łysych placków, a jedynie zmniejsza się ich gęstość. Jednak z uwagi na fakt, iż owa gęstość zmniejsza się równomiernie na całej głowie potrzeba naprawdę wprawnego oka i dokładnej obserwacji, aby zauważyć powstawanie problemu.

Dlatego, też warto pomyśleć o odpowiedniej profilaktyce jeszcze zanim uda nam się dostrzec pierwsze symptomy tej choroby. Pomoże to nie tylko uniknąć późniejszych problemów, ale też sprawi, że nasze włosy będą lśniące i silniejsze.

Jeszcze do niedawna jedynym skutecznym sposobem radzenia sobie z problemem łysienia był przeszczep włosów. Przynajmniej tak informowano nas w środkach masowego przekazu. Jednak rozwiązanie to posiadało i posiada szereg wad. Przede wszystkim, abyśmy mogli skorzystać z przeszczepu musimy mieć … włosy, bo przecież chirurg musi mieć skąd pobrać materiał do przeszczepu, po drugie przeszczep – jak każdy inny zabieg – jest metodą inwazyjną, a i tak nie gwarantuje rozwiązania problemu. Po trzecie natomiast oprócz włosów musimy mieć jeszcze zasobny portfel, bo przecież tego typu zabiegi nie są refundowane, a ich koszt może sięgać dziesiątek tysięcy złotych. Zatem alboś bogaty, alboś łysy? Nie do końca!

Jest jeszcze jeden skuteczny i – co najważniejsze – znacznie tańszy sposób radzenia sobie z problemem łysienia. Sposób o którym nie usłyszysz w środkach masowego przekazu, gdyż lobby medyczno-farmaceutyczne zbyt wiele mogłoby na tym stracić. Ten sposób to VitaHair Max, produkt, który sprawdza się niezależnie od rodzaju włosów oraz przyczyn ich wypadania. W dalszej części artykułu dowiesz się z czego wynika jego skuteczność i jak działa ten wyjątkowy produkt, a tymczasem chcielibyśmy przybliżyć w skondensowany sposób jego najważniejsze zalety i ewentualne wady:

Zalety produktu:

 

Wady produktu:

 

– prosty w użyciu, aplikacja trwa kilka sekund

– tańszy niż inne, znane na rynku metody walki z łysieniem

– nie pozostawia śladów na włosach, po aplikacji jest całkowicie niewidoczny

– potwierdzone działanie, o czym świadczą liczne opinie zadowolonych użytkowników

– można go stosować bez względu na wiek

 

– wymaga regularnego stosowania przez kilka tygodni

– pierwsze efekty pojawiają się po kilku tygodniach stosowania, zatem trzeba wykazać się cierpliwością w oczekiwaniu na rezultaty

 

VitaHair Max działanie – efekty – skład

Sekret skuteczności tego preparatu tkwi w jego unikatowym, a co najważniejsze w pełni naturalnym składzie. VitaHair Max łączy w sobie moc czterech naturalnych składników, o których zapewne słyszałeś, ale czy wiedziałeś, że pomagają one również w przypadku problemów z łysieniem?

  • Najważniejszym z nich jest Procapil, który poprzez zwiększenie metabolizmu mieszków włosowych stymuluje włosy do odnowy, a także wzmacnia ich strukturę, dzięki czemu skutecznie zapobiega łysieniu.
  • Drugim składnikiem, który sprawia, że VitaHair Max cechuje tak wysoka skuteczność działania jest magnez, który odpowiada za ochronę skóry głowy przed nadmiernym gromadzeniem się wapnia. Dzięki jego działaniu znika problem zatykania się mieszków włosowych, a także poprawia się krążenie krwi i następuje stymulacja wzrostu włosów, co przynosi wymierne efekty w walce z łysieniem.
  • Dwa pozostałe składniki to dobrze wszystkim znane kofeina i kreatyna, które przenikając przez włosy do ich korzeni pełnią funkcje ochronne blokując jednocześnie efekty działania DHT, czyli dihydrotestosteronu odpowiadające za problemy związane z łysieniem.

Efekty działania VitaHair Max są widoczne już po pierwszych tygodniach stosowania, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów.

VitaHair Max forum – opinie

O niezwykłych właściwościach preparatu najlepiej świadczą historie i opinie mężczyzn, którzy uwierzyli w jego skuteczność i postanowili dosłownie na własnej skórze wypróbować jego działanie.

Wielu z nich próbowało wcześniej innych metod, ale ich rezultaty były mierne, a zdarzało się nawet, że na skutek nieodpowiednio dobranych składników problem nie tylko nie znikał, ale jeszcze bardziej się pogłębiał. W wielu przypadkach produkt został zastosowany w momencie, kiedy skala łysienia była już znaczna, a jednak również wówczas skuteczność tego preparatu potwierdzała się.

Poniżej prezentujemy rzeczywiste opinie mężczyzn, którzy dzięki VitaHair Max wrócili do zdrowia. Są to prawdziwe opinie osób, które zdecydowały się na terapię z zastosowaniem tego produktu i stosowały preparat przez kilka tygodni zgodnie z zaleceniami producenta, które można znaleźć na każdym opakowaniu.

Wtedy też przypadkiem trafiłem na VitaHair Max,Artur, 55 lat

Przez wiele lat nie przykładałem zbyt dużej wagi do własnego wyglądu, a problem łysienia wydawał mi się naturalnym zjawiskiem wynikającym z upływu lat. Jednak po pewnym czasie skala zjawiska stawała się dla mnie nieznośna – coraz więcej „placków” na głowie istotnie obniżało moją pewność siebie i zauważyłem, że coraz mniej chętnie wychodzę z domu.

Wtedy też przypadkiem trafiłem na VitaHair Max, początkowo byłem sceptyczny, ale wiele pozytywnych opinii na różnego rodzaju forach internetowych sprawiło, że postanowiłem spróbować. Pierwsze efekty pojawiły się po ok. trzech tygodniach. Z czasem zauważyłem, że mam nie tylko więcej włosów, ale są one także silniejsze. Moja pewność siebie znacznie wzrosła, a to przełożyło się na poprawę również w innych obszarach życia.

Marcin, 43 lata

Kiedy skończyłem 40 lat byłem pełen energii i chęci do życia, bo przecież życie zaczyna się po czterdziestce. Jednak szybko zauważyłem, że nie tylko lat mi ubyło, ale także włosów. Początkowo rozważałem przeszczep – byłem już nawet na wstępnej konsultacji i po przejściu kilku badań zostałem zakwalifikowany do zabiegu, a zdaniem lekarzy szansa na jego powodzenie była spora.

Jednak chcąc uniknąć sporego wydatku postanowiłem spróbować jeszcze innego rozwiązania, które polecił mi mój dobry znajomy. Pomyślałem sobie, że nie mam nic do stracenia, jak nie wyjdzie to i tak będę miał przeszczep. Jednak ku mojemu zdziwieniu już po kilku tygodniach od momentu zastosowania VitaHair Max nastąpiła znaczna poprawa i operacja nie była konieczna.

Szybko zacząłem szukać rozwiązania i na jednym z forum trafiłem na wątek dotyczący VitaHair Max.Damian, 35 lat

Łysienie w wieku 30 kilku lat? Nie, to nie możliwe? Też tak myślałem, dopóki nie zauważyłem, że moje włosy stają się coraz rzadsze. Szybko zacząłem szukać rozwiązania i na jednym z forum trafiłem na wątek dotyczący VitaHair Max.

Postanowiłem spróbować i nie zawiodłem się. Włosy przestały wypadać, a co najważniejsze pojawiły się również nowe. Dlatego, też mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten produkt każdemu kogo spotka podobny problem.

Powyższe opinie potwierdzają wysoką skuteczność VitaHair Max niezależnie od wieku. Skoro zatem preparat jest wart uwagi pojawia się pytanie jak go stosować i gdzie można go kupić.

VitaHair Max jak stosować – gdzie kupić – cena

Istotną zaletą opisywanego preparatu jest prostota jego użytkowania. Preparat ma formę sprayu. Wystarczy rozpylić niewielką ilość bezpośrednio na włosy i delikatnie wmasować w skórę głowy. Ewentualnie, aby uniknąć rozpylenia poza obręb głowy można nanieść niewielką ilość preparatu na dłoń, a następnie wetrzeć w głowę pamiętając o tym, aby rozprowadzić preparat równomiernie na całej jej powierzchni. Zatem – jak widać – stosowanie VitaHair Max jest wyjątkowo proste i nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności.

To o czym należy jednak pamiętać to regularne stosowanie preparatu, aby zachować ciągłość jego działania przez 24 godziny na dobę. Wówczas Twoje włosy będą cały czas wzmocnione, a mieszki włosowe będą stale stymulowane do wzrostu.

Produkt oferowany jest wyłącznie poprzez oficjalną stronę producenta i tylko tam można go kupić. Zapytaliśmy z czego to wynika. Odpowiedź jest bardzo prosta – ponieważ producentowi zależy na zapewnieniu odpowiedniej jakości produktu oraz wyeliminowaniu podróbek. Ponadto dystrybucja wyłącznie poprzez bezpośrednią sprzedaż producenta zapewnia najbardziej atrakcyjne warunki cenowe, gdyż do ceny nie jest doliczana dodatkowa marża, jak ma to miejsce w przypadku innych preparatów oferowanych  na portalach aukcyjnych lub w aptekach.

Dodatkowo, aktualnie producent na swojej stronie oferuje specjalną, promocyjną cenę produktu, zatem warto się pospieszyć z zakupem, aby skorzystać ze specjalnego upustu, który wynosi 50%!

VitaHair Max llegro – ceneo – apteka

W czasach kiedy wszystko można znaleźć na allegro producent opisywanego specyfiku zrezygnował z oferowania swojego produktu na tym i innych tego typu portalach. Dzięki temu kupując VitaHair Max bezpośrednio na stronie producenta (jak wspomnieliśmy wcześniej jest to jedyny dostępny kanał sprzedaży) mamy pewność, że nabywamy w pełni oryginalny produkt o potwierdzonej skuteczności.

VitaHair Max to idealne rozwiązanie dla osób u których pojawiły się pierwsze objawy łysienia

Idealny na łysienie!

PROMOCJA

Sprawdź na stronie producenta

Produktu nie znajdziemy również w porównywarkach takich jak np. Ceneo, gdyż z uwagi na wyłącznie jeden kanał dystrybucji, cena oferowana na stronie producenta jest jednocześnie jedyną i najbardziej atrakcyjną ofertą jaka jest dostępna, pozbawioną dodatkowej marży sprzedawców.

VitaHair Max nie jest również dostępny w aptekach, gdyż producent zrezygnował z tej drogi dystrybucji z uwagi na wysokie koszty wprowadzenia produktu do aptek co wiązałoby się z koniecznością znacznego podniesienia ceny.

Podsumowanie

VitaHair Max to idealne rozwiązanie dla osób u których pojawiły się pierwsze objawy łysienia, a także dla tych, których problem ten dotknął znacznie wcześniej. Dzięki atrakcyjnej cenie jest to o wiele tańsze rozwiązanie aniżeli przeszczep włosów, a jego skuteczność jest również wysoka. VitaHair Max jest prosty w użyciu i w żaden sposób nie utrudnia codziennego funkcjonowania, możesz stosować VitaHair Max, a Twoi znajomi nawet nie domyślą się, że prowadzisz walkę z łysieniem. No chyba, że zauważą jej pozytywne efekty.

Uroda

O autorze... Jacek Nocoń

Od wielu lat pasjonuję się różnymi sportami. Uprawiam między innymi codzienny jogging, bez którego nie wyobrażam sobie dnia, ale także wiele innych sezonowych sportów. Od 3 lat interesuję się także zdrowym stylem życia - ukończyłem studia dietetyczne. Dzielę się moją pasją z rodziną i znajomymi, by mogli także odpowiednio dbać o swoją sylwetkę, ale także i zdrowie.