Opinie o vigroganOpinie o vigrogan

Wielu mężczyzn ma dziś problemy z erekcją. Ten wielce wstydliwy problem jest o tyle ciężki do rozwiązania, gdyż mało kto chce o nim mówić. Ale mamy rozwiązanie. Jest nim vigrogan. Opinie o vigrogan podkreślają, że jest to niezwykle skuteczny środek, a przy tym bezpieczny. Słyszałem tę w odniesieniu do starca, który słucha ewangelisty w radiu, gdy ewangelista ogłasza: „Połóż jedną rękę na swojej przeszkadzającej części, a drugą rękę w radiu, a zostaniesz uzdrowiony”? Tak więc przestarzały mężczyzna kładzie lewą rękę na swoim penisie, a właściwą rękę w radiu, na którym to poziomie wydaje się, że jego żona się kończy i mówi: „Stwierdził, że zamierza wyleczyć chorych, a nie wychować martwych”.

Dowcipy i stłumione śmiechy są zwykle odpowiedzią na temat impotencji. Jednak pod fasadą humoru kryje się powszechny, poważny problem. Statystyki opublikowane w Wielkiej Brytanii w ciągu tych 12 miesięcy (oparte głównie na ankiecie przeprowadzonej wśród dwóch tysięcy mężczyzn) wskazują, że „26% dorosłych mężczyzn w Wielkiej Brytanii doświadczyło impotencji do pewnego stopnia”, a „5% mężczyzn jest impotentnych lub częściej niż „i że” w ciągu dwóch tygodni w Wielkiej Brytanii 2,3 miliona mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji ”. Nawet dopuszczając prawdę, że połowa z 26% ekspertów w grupie jedynie „zaburzenia erekcji społecznej” – drobne zdarzenia jednorazowe – to szok. Podważają „złudzenie” męskiej seksualności w szatni.

Dr Geoff Hackett jest pierwszym brytyjskim przewodnikiem w zaburzeniach erekcji (ED) i człowiekiem odpowiedzialnym za badanie. „Impotencja jest tematem tabu, który uderza w samo serce męskiej identyfikacji, tak, że tylko 10 procent ofiar jest wystarczająco odważnych, aby powiedzieć swoim lekarzom ogólnym”. „Problem jest złożony, ponieważ zbyt mało lekarzy rodzinnych poważnie traktuje impotencję, ignorując ją jako tajemniczy psychologiczny minus lub jako część naturalnego procesu starzenia się”.

Vigrogan dawkowanieVigrogan dawkowanie

Naturalnie należy zająć się kwestią dawkowanie vigroganu. Vigrogan, choć jest bezpieczny jego nadużycie jest niebezpieczne dla organizmu. Ale choć częstość występowania impotencji rośnie wraz z wiekiem, cierpią nie tylko przestarzali mężczyźni. I nie jest to przede wszystkim psychiczny minus. Rzeczywiście, w 60 procentach przypadków impotencja – zdefiniowana jako brak utrzymania wystarczającej erekcji do penetracji – jest wyłącznie naturalna. Choroby tętnic i cukrzyca, które prowadzą do niedostatecznego dopływu krwi do penisa, są głównymi winowajcami, jednak alkohol, uciążliwe leki, nikotyna i dolegliwości, które uszkadzają układ nerwowy, przypominając wiele stwardnienia, również powodują ED. Wbrew powszechnemu przekonaniu niski poziom testosteronu jest jedynie drobnym problemem, stanowiącym mniej niż trzy procent okoliczności.
Dr Hackett najbardziej niepokoi społeczne konsekwencje impotencji. Jego cotygodniowa klinika ED w Good Hope Hospital w Sutton Coldfield, West Midlands, zapewnia mu bezpośredni kontakt z osobami cierpiącymi, z których niektórzy od lat zaprzeczają ich dysfunkcji.

Kiedy Dan (nie jego prawdziwa tożsamość) poszedł zobaczyć się z dr Hackettem w zeszłym roku, był tym, co Hackett określa jako „roześmianą depresję”. Do swoich kolegów Dan, sześćdziesiąt pięć i dwa razy rozwiedziony, miał reputację męskiego mężczyzny, będąc świstem z „willy dowcipów” i interpunktując je anegdotami na temat swojej sprawności seksualnej. Ale niezależnie od ożywionego libido, prywatna rzeczywistość była taka, że ​​Dan nie mógł zrobić nic więcej.
„Kiedy po raz pierwszy nie mogłem uzyskać erekcji, całkowicie mnie to zaskoczyło” – wspomina.

Czułem się tak upokorzony – przez cały czas byłem dumny z tego, że byłem tak męski, że mogę zmiękczyć prezerwatywy. Moja dziewczyna wspomniała, aby nie bać się, że to tymczasowa przeszkoda, ale nigdy nie pracowała i ostatecznie rozpadłyśmy się. Potem oderwałem się od związków i stałem się odizolowany. Czułem, że źle umiejscowiłem swoją męskość. Jak mogłem przyznać współpracownikom, że mój rower ma zepsutą oponę? Prawdopodobnie nie znali sposobu, w jaki czułem się nieodpowiednio. ”

Bernard Zilbergeld, amerykański psycholog i twórca Men and Sex (HarperCollins) mówi, że całkowity brak poczucia własnej wartości jest na równi z kursem osób cierpiących na impotencję. „Nic nie dorówna dewastacji spowodowanej brakiem erekcji we właściwym czasie. Nic poza tym, że nie wykonuje swojej pracy, nie może sprawić, że człowiek naprawdę poczuje się bardziej zaniepokojony. Mężczyźni przywiązują swój szacunek do mobilności swoich penisów i kiedy ich penisy nie pojawiają się na imprezie, nie czują się jak mężczyźni ”, mówi.

Cena, forum i oferty Ceneo na Vigrogan

Forum Vigrogan podkreśla, że cena za ten produkt jest dość wysoka, ale warto. Można też zaoszczędzić szukając ofert na  vigrogan na Ceneo. Dr Hackett idzie dodatkowo, argumentując, że niewidoczne, niezarejestrowane ceny zaburzeń erekcji obejmują brak zdolności do zwracania uwagi w pracy i rozpadu małżeńskiego. Dostanie stosy listów, które potwierdzają ten pogląd, jak ten od osoby z Nottingham: „Mam pięćdziesiąt dziewięć lat, rozwiedziony. Okazja do ponownego spotkania się, ale tylko wtedy, gdy mogę ponownie zmienić się w kochanka. Zdobądź wygodne erekcje Specjalista był urozmaicony, ale nie dawał wiele nadziei. Przepraszam za słowo, pomyślałem, że może to zapobiec czasowi. Proszę o pomoc

.
Jeszcze jeden list z poprzednich 33 lat mówi: „Jestem mężatką od czterech lat i mam córkę dwojga. Przez ostatni rok mój penis był bezwładny. W rezultacie moja małżonka staje się wyjątkowo oburzona. Krzyczy na mnie Teraz grozi, że mnie odejdzie. Szukałem leczenia u różnych lekarzy i psychiatrów. Ale to wszystko zawiodło ”. Na koniec zapewnia

Potencja

O autorze... Jacek Nocoń

Od wielu lat pasjonuję się różnymi sportami. Uprawiam między innymi codzienny jogging, bez którego nie wyobrażam sobie dnia, ale także wiele innych sezonowych sportów. Od 3 lat interesuję się także zdrowym stylem życia - ukończyłem studia dietetyczne. Dzielę się moją pasją z rodziną i znajomymi, by mogli także odpowiednio dbać o swoją sylwetkę, ale także i zdrowie.