VariComplex – efekty

Jeżeli Państwo chcą cieszyć się swoją zasłużoną wyjście na emeryturę i chce , aby swoim indywidualnym życiu był silny , ale jest to wykonalne , trzeba nie tylko pasuje do ciała , ale i łączenie pomysłów . Jednak mózg – to zużyte VariComplex części : od czasu pełzania dysfunkcji , przypominający o zapomniane wiek . Tymczasem nie mniej , ludzie efekty pomogą umysł być przydatny do tych długo , aż jego potencjału . Według słów Timo Pauli , naczelny lekarz kliniki geriatrycznej VariComplex psychiatrię z kliniki pamięci w Vivantes Klinikum Spandau, to również odnosi się do otępienia „ to nie można wykluczyć , ale ryzyko wystąpienia choroby jest zdecydowanie można zredukować ”.

Żyj aktywnie Że , że jest słodka do organizmu , pomaga duszy : zdrowe i zrównoważone jedzenie , odmowa od nikotyny i nadmierne spożycie alkoholu – wszystkie z tego opiera się na fakt , że naczelny lekarz Pauli pomaga zachować psychiczną równowagę . Podobnie aktywność fizyczna . Badania pokazują , że ilość myśli w ludzi , którzy są zazwyczaj zaangażowane w sporcie , może zwiększyć się w niektórych regionach i poprawić ich funkcjonowanie .

Regularna fizyczna aktywność dodatkowo pomaga usunąć stres i pomaga zatrzymać takiego stanu , jak cukrzyca czy problemy z sercem – wszystkich czynników , które mogą powodować szkody dla umysłu w dłuższej efekty perspektywie . Istnieje również inny jeden wpływy , które , wydaje się , potwierdza oświadczenie o zdrowym umyśle w zdrowym ciele : tych , którzy prowadzą na sportową drogę życia , uczynić Twój organizm bardziej sprężysta ,

 • Ale nie martw się : aby zrealizować te pozytywne efekty , ty nie VariComplex potrzebujesz , by stać się sportowcem lub maratończyk .
 • Takie działania , jak działa jogging , jazda na rowerze , wspinaczki , ale również do szybkiego chodzenia , są doskonałe , w rezultacie łatwo zadławić . „
 • Wszystkie rzeczy lepiej , niż fałsz w spokoju na kanapie na siebie w domu ” – powiedział naczelny lekarz Pauli .
 • W uzupełnieniu do konstytucji , ale w uzupełnieniu do treningu mózgu , szczególnie efekty przydatnych w tych rodzajach sportów , które promują koordynację , jak tenis czy tańca .
 • Te ostatnie również może być korzystne w drugim zakresie : to powoduje za pomocą kontaktu z rozmówcy w tańcu – i , w konsekwencji , znaczne społeczne interakcje na uwadze . aby spojrzeć do przodu

VariComplex – skład

Mózg jest niezbędne do pociągu – mówi Pauli – inaczej to będzie jeszcze gorzej .” Nabyte poznawczy rezerwa także przeciwdziała – i , na – pozornie , spowalnia go – dementsionalnym procesów destrukcji . Ale VariComplex w ogóle, myśli przyjemne , i psychicznego bezwładności powoduje dodatkowe obrażenia . Jest to często można zaobserwować następujące utrzymanie na emeryturę , „ młodzi starsi ludzie ” natychmiast pojawiają się „ starszych starszych ludzi ”, którzy wszystko bardziej efekty prawdopodobne, aby stracić swoją pracę w wyniku ciągłego skład psychicznego zmęczenia . Na drugiej strony , ty , prawdopodobnie , może poradzić sobie z tym : z nowymi wyzwaniami dla umysłu , na przykład , z nowym hobby , takie jak strzelanie lub korzystających na gitarze .

 1. Nauka nowego języka dodatkowo promuje umysł . Jak i w podróży : „ Ty otrzymasz nowe doświadczenie , powinna być prowadzona – jest to doskonały trening ” – mówi Timo Pauli .
 2. Tematy VariComplex nie mniej niż wszystko to nie może włączyć się do stresu – w wyniku której w ich kolei może pochodzić tylko drugi , więc negatywny wpływ na psychicznego samopoczucia . „
 3. Zawsze ważne , tak przyjemny , że był na przedniej płaszczyźnie ” – powiedział naczelny lekarz Pauli . W każdym innym przypadku byłoby to być trudne do utrzymania .
 4. To jest miłe , że obietnica wielu komercyjnych dostawców komputera gier wideo .
 5. Niektórzy też mówią , że gry wideo poprawić ogólną psychologiczną skuteczność i nawet zapobiec demencji . Jednakże, jest to w pierwszym miejscu reklamy . „ Tylko gra jest wystarczająco zręczna ” – mówi Pauli .

W tym przypadku siła może dodatkowo poprawić , ale dopiero teraz ma nie zostało naukowo potwierdzone , że to również wpływa na ogólnych psychologicznych talentów . Znowu to samo , jeśli ty efekty chcesz wziąć udział w cyfrowych gier wideo z skład możliwością lub zręczności , ty wszystko nadal może grać w nich . Szkody nie robi tego , jak długo VariComplex istnieje żaden inny , korzystne działanie , wykorzenione . „ Jednakże, niekorzystnie , jeśli ludzie są stale do czynienia z resztą z ich braków ” – powiedział naczelny lekarz Pauli . Bo to jest może prowadzić do rozczarowania . „ Jeśli ciągle masz do czynienia z deficytem w grze ”, mówi główny lekarz Pauli . Bo to jest może prowadzić do rozczarowania . Jeśli ciągle masz do czynienia z deficytem w sporcie , mówi główny lekarz Pauli . Jako skutek, to doprowadzi do skład rozczarowania .

VariComplex – forum

Według słów Pauli , to nie ma znaczenia , czy to VariComplex jest nowe narzędzie , Sudoku lub cyfrowe puzzle – do kogo dokładnie człowiek wreszcie – coś w toku , to jest mniej ważne . Najbardziej forum istotnym czynnikiem w każdym razie, jest to przyjemne , w wyniku, którego również przyczynia się do motywacji . Społeczeństwo , trening i trening umysłu – jeden z najlepszych warunków zdrowego starzenia się. Pozostań towarzyski Zrobić dobry – dobrze , nie tylko emocjonalnie , ale i moralnie .

Społeczne zaangażowanie i udział w publicznym życiu w ogóle, mają optymistyczne wpływ na psychicznego zdrowia . Dlatego , że społeczeństwo zwykle oznacza psychicznego stymulacji . „ Interakcje społeczne są bardzo złożone i wymagają wszystkich obszarów mózgu ”, mówi Timo Pauli . W tym samym czasie they – najlepszej ochrony od nudy i samotności „ trucizna dla uwagi i pamięci .”

 • Ci , którzy w magistrali siedzą przed telewizorem w izolacji , pozbawiony interakcji z innymi , które regularnie wymaga pewnego stopnia mentalnej elastyczności i zdolności adaptacyjnych .
 • Wiele VariComplex osób zauważy forum to szczególnie po wyjściu na emeryturę . Chociaż nie na to , że opuścił ich koledzy z tyłu ze swoim doświadczeniem z pracy – i taki sposób bezcenne codziennego społecznych kontaktów .
 • Aby zrekompensować tę stratę , możesz uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych . To może być , na przykład , chór , sportowych lub wspinania grupy lub szachy klubu .
 • Może mieć decydujące znaczenie , że wymiana odbywa się , i że w idealnej grupy realizuje wspólny cel . Następnie spotkanie , w zgodnie z ekspertami na zdrowie mózgu mózgu , będzie w dużej mierze korzystny .
 • Jeśli forum wspólny VariComplex cel dodatkowo służy słusznej sprawie – idealnie . Następnie , wraz z psychologicznego przygotowania , może być czując potrzebę . I to jest dobre dla wszystkich . Wczesny lekarz

VariComplex – opinie

Nawet bardzo najlepszy trening mózgu nie może skutecznie wyeliminować demencji . Choroba często rozpoczyna się długo przed że , jak pierwsze objawy stają się widoczne . „ Patologiczne opinie zmiany w mózgu – tablice – może rozwijać się dalej na długi czas wcześniej , niż rzeczywisty początek choroby ” – mówi Pauli . Aby mieć możliwość sprzeciwienia się go i spowolnić do choroby , wczesne leczenie powinno być bardzo ważne . „ Jeśli mam wam żadnych problemów ze swojej własnej relacji lub związkach , problemy z orientacją i codziennym życiu , ty powinien wyjaśnić je .” Lekarze mogą diagnozować otępienie , przy użyciu , między innymi , ocenę wspomnień i metod obrazowania , odpowiednik komputerowa tomografia . „ Ważne jest również, aby wykluczyć różne możliwe przyczyny , takie jak obrzęk umysłu ”, mówi Pauli .

 

 

 

 

 •  Następnie rozpoczynając demencja może być częściowo traktowane z pomocą leków , ale w każdym przypadku z pomocą dodatkowego szkolenia umysłu . „ Szkolenie skomplikowanych procesów , w szczególności , jest słodka dla opinie najlepiej ” – mówi Pauli .
 • Ale ty nie musisz rozwiązać arytmetycznych pytania – dobrze , na przykład , regularnie spotykają się z przyjaciółmi , aby grać w strategicznych grach wideo .
 • Chociaż demencji nie można wyleczyć do tego momentu , jej leczenie często może być opóźnione przez leczenie i pracę psychologiczną .

Ale ty nie muszą rozwikłać arytmetyczną problemu – dobrze , na przykład , często spotkać się z przyjaciółmi , aby grać w strategicznej grze . Chociaż aż do obecnego czasu, demencja nie można wyleczyć , jego leczenie zwykle spowalnia leki i umysłowej pracy . Ale ty VariComplex nie musisz rozwiązać arytmetycznych pytania – to jest dobre , na przykład , często opinie przeprowadzają się z kolegami , aby grać w technicznym wideo . Chociaż demencji nie można wyleczyć do tego momentu , jej przebieg można zwykle spowolnić poprzez leczenie i pracę umysłową .

Zdrowie

O autorze... Jacek Nocoń

Od wielu lat pasjonuję się różnymi sportami. Uprawiam między innymi codzienny jogging, bez którego nie wyobrażam sobie dnia, ale także wiele innych sezonowych sportów. Od 3 lat interesuję się także zdrowym stylem życia - ukończyłem studia dietetyczne. Dzielę się moją pasją z rodziną i znajomymi, by mogli także odpowiednio dbać o swoją sylwetkę, ale także i zdrowie.