Jak dbać o urodę?

Jeśli kusisz, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz czuć się komfortowo w życiu, na podstawie badania przeprowadzonego przez University of Texas w Austin. Daniel Hamermesh, profesor ekonomii na Uniwersytecie Teksańskim w Austin, powiedział: „Wyniki są dość proste: osoby, które chcą więcej, są szczęśliwsze. To prawda w wielu krajach. Jest to prawdą w przypadku każdej kobiety i mężczyzny”. Współautorka „Early Present” Taryn Winter Brill poinformowała, że ​​analiza wykazała, że ​​osoby najbardziej angażujące są o 10% szczęśliwsze niż osoby uważane za najmniej angażujące.

By poczuć się piękną

· Kamille „Cupcake” McKinney zostaje w śmietniku: policja  Pełna treść tekstowa: co powiedział najwyższy dyplomata USA na Ukrainie Kongresowi · Komisarz hrabstwa Tennessee ogłasza homofobiczny rant·„Daryl Morey miał rację”: Shaq wypowiada się na temat kontrowersji NBA-Chiny
Hamermesh wspomniał, że gotówka jest ważnym czynnikiem w wynikach. „Częściowym wyjaśnieniem, które stwierdzamy, że wspaniałość podnosi ludzkie szczęście, jest fakt, że sprawia, że ​​ludzie zarabiają dodatkowo” – powiedział.

Ale Brill wspomniał, że Common Joe i Plain Jane nie muszą rozpaczać – nie jest to takie proste.Specjalista ds. Radiowych i psychologii, Cooper Lawrence, wspomniał: „Piękno służy ci tylko być może za drzwiami, jednak twoja wiedza, charakter, istota tego, kim jesteś, sprawi, że osiągniesz kolejny stopień”.

Jednak badanie rzuca wiele tradycyjnej wiedzy na temat „tego, co jest potrzebne w środku” na głowę, psycholog i autor „Early Present”, dr Jennifer Hartstein, stwierdził.„(Badanie mówi), że im bardziej jesteś atrakcyjny, tym możesz mieć dodatkowe alternatywy” – powiedziała. „Powstaje więc pytanie, czy masz przed sobą dodatkowe drzwi? To sprawi, że będziesz szczęśliwszy, bardziej spełniony i będziesz mieć więcej opcji w swoim życiu. Tak naprawdę to nasza pierwsza opinia opiera się na tym, jak ktoś się pojawia ”.


Hartstein powiedział, że oprócz cielesności wspaniałość ciała może wpływać na wypłatę i związane z tym szczęście.
Analiza wykazała, że ​​jeśli jesteś wyższy, otrzymasz wyższą wypłatę, do 800 $ więcej niż ktoś, kto nie powinien być tak wysoki ”, stwierdził Hartstein.
„Więc nie mówią od 5’2” do 5’5, „mówią od 5’5” do sześciu palców, jednak może to przynieść więcej gotówki.

Produkty kosmetyczne – ranking

”Wyjaśniła:„ Uważają, że to dlatego, że możesz potrzebować dodatkowych płytkość. Możesz potrzebować więcej cech zarządzania. Wysokość jest więc zaletą. ”„Połóż się na piętach” – zauważyła współkotwica Erica Hill.„Dokładnie” – wspomniał Hartstein. „Dzięki Bogu za obcasy platformy dla mnie”. „Blondynki mają więcej zabawy” – powiedział Hartstein Hill. „Niestety dla ciebie, jako brunetki, a dla mnie jako rudej, analiza wykazała, że ​​blondynki po prostu mają więcej przyjemności. … Zarabiają więcej pieniędzy, są uważane za dodatkowe kuszące.”

Pierwszy wybór

Nasz pierwszy wybór to Hairstim. Środek który, od dawna pomaga z problemami wypadających włosów. Każdy marzy o gęstych i bujnych włosach. Niestety z różnych powodów one wypadają.  Dzięki temu produktowi nie będziecie się musieli już o nic martwić. Wypróbujcie go koniecznie i przekonajcie się na własnej skórze

 

Drugi wybór

Kolejny produkt to Hallu Solution. Produkt stworzony by zwalczać haluksy. Ta wyjątkowo uciążliwa dolegliwość była zmorą wielu ludzi ale dzięki temu produktowi nie musicie już cierpieć.. Łatwy w stosowaniu i skuteczny sprawi, że poczujecie tak bardzo upragnioną ulgę. Cena może nieco zniechęcać, ale to co działa kosztuje więc nie rezygnujcie tylko z tego powodu.

 

Trzeci wybór

Ostatni na liście jest Vivese senso duo capsules. Odżywka wspierająca słabe i łamliwe włosy. Polecany każdej osobie która preferuje dłuższe włosy. Dzięki temu produktowi będą one lśniące i wytrzymałe, a wy zadziwicie wszystkich swoją fryzurą. Jest to produkt dość drogi, ale zadziwiający swoją skutecznością. Jeśli więc szukacie zadowalającego rozwiązania dajcie mu szansę

 

Ton głosu jest również czynnikiem wpływającym na premię.„Im niższy głos, tym większa przewaga, jaką możesz mieć” – powiedział Hartstein. „Odkryli, że jest to bardzo prawdziwe w związku z tym, że im niższy ton głosu, tym bardziej pociągasz kogoś, a tym bardziej podniecenie może się zdarzyć między parą”.

Produkty kosmetyczne – co jeszcze warto wiedzieć?

Hill zauważył: „Istnieją tutaj różne czynniki, jeśli chodzi o zewnętrzną świetność i, niestety, kobiety, jak tylko raz jeszcze, dostają tutaj krótki koniec kija, w wyniku czego jesteśmy oceniani jako ważniejsi niż mężczyźni na nasz wygląd ”. „I wyglądamy na siebie bardziej niż mężczyzn” – stwierdził Hartstein. „Mężczyźni są w stanie nie tylko patrzeć na swój wygląd, ale szukają szczęścia na zewnątrz. Panie, a to jest wspierane przez media, niestety tak naprawdę patrzą na świat zewnętrzny, jak powinny wyglądać, a wewnętrznie tak naprawdę weź to sobie do serca, a jeśli nie będą doskonale odpowiadać mediom, po prostu nie będą wystarczająco dobrzy. To wpłynie na ich samopoczucie. ”
Ale co z tym, co jest w środku – twoją osobowością, twoim umysłem? Czy to zależy z jednej strony od tego, czy jesteś kuszący?

„Kiedy wejdziesz do drzwi, całkowicie”, powiedział Harstein. „Ale to pierwsze wrażenie nie zmniejszy tego, jak to jest konieczne. Żeby poszły razem. Jednak zdajesz sobie sprawę, że rozsądek i piękno idą dalej.”

„Podkreśl swoje pozytywy” – zasugerował Hartstein. „Jeśli masz świetną osobowość, zagraj w nią. Jeśli jesteś ledwo pulchny, nie rób takich rzeczy, jak nakładanie dużych, obwisłych ubrań. Makijaż, wyglądaj dobrze, czuj się dobrze we własnej skórze … Naprawdę chcesz pomyśleć o tym, jak otoczysz się zadowolonymi ludźmi. To bardzo ważne. A ponadto chcesz wymyślić metody rozwiązania problemów takimi, jakie są. Czasami jest to idealne rozwiązanie. I to może cię rozweselić i tak naprawdę nie poczujesz, że czegoś ci brakuje ”. Ale bardziej angażujące fizycznie osoby mają większe szanse na zatrudnienie, awans i wyższe zarobki, a ponadto okazują się być bardziej kompetentnymi, pewnymi siebie i ekspertami społecznymi niż nieatrakcyjne.
Nawet noworodki chcą patrzeć na oszałamiające twarze w porównaniu do nieatrakcyjnych.

Autorzy tego badania przede wszystkim z Metropolis University w Londynie, Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii i University of Texas w Austin w USA odkryli, że ci wspaniali ludzie cierpieli z powodu problematycznych osobowości – byli bardziej podejrzliwi, nieprzystosowani, bardzo emocjonalni , interpersonalnie wyobcowany, ekscentryczny i egocentryczny.Więc może piękno nie jest dobre dla twojej osobowości, a to nie pomaga osobistym osiągnięciom?
Autorzy tego badania, Björn Meyer, Maria Enström, Mona Harstveit, David Bowles i Christopher Beevers argumentowali, że bycie dobrym nie spełnia podstawowych potrzeb psychologicznych mody.

Na przykład, chociaż oczekuje się, że modne modele będą wyglądać świetnie, nie wydają się być cenione za umiejętności lub wiedzę specjalistyczną – dopóki nie wydaje się, że regularnie wyglądasz ładnie, to wiedza sama w sobie.Jeśli wszyscy musimy naprawdę czuć się kompetentni, a mimo to śliczni po prostu muszą istnieć i nie są zobowiązani do robienia czegokolwiek, lub okażą się wprawnymi w jakichkolwiek staraniach, a to nie będzie dla nich dobre psychicznie.

Modele mogą regularnie tłumić swoje życzenia wobec kaprysów kupujących i pracodawców, ingerując w powszechną pierwotną psychologiczną potrzebę autonomii. Gorączkowy geograficznie mobilny styl życia może dodatkowo zapobiegać alternatywom dla czegoś poza powierzchownymi związkami, gwarantując, że uniwersalna psychologiczna potrzeba pokrewieństwa nie zostanie zaspokojona.

Dbanie o urodę – wnioski końcowe

W czasach celebryny fizycznie angażujące się jest niezwykle cenione, ponad większość innych cech, dlatego bycie bardzo pięknym może być uwaga na sali rozpraw, być może szczególnie w czasach nowożytnych. To z pewnością sprawi, że piękna będzie zadowolona? Niezależnie od tego, jak silna jest uwaga, tęsknota za podziwem, ekstremalne pragnienia zapewnienia o indywidualności, są motorem osobowości, który stoi za osiągnięciem sławy.
Ciemna strona tych samych cech osobowości wywołuje tragiczne konsekwencje, w tym nawet samobójstwo. Powszechnie uważa się za oszałamiających ludzi, którzy ostatecznie wylądowali, umierając w wyniku samozagłady, a nawet samobójstwa, wraz z Marilyn Monroe,

Produkty kosmetyczne