Rate this post

W pielęgnacji włosów jest ważny dla każdej kobiety: kto z nas nie chce, włosy piękne, jedwabiste, jasne, a co najważniejsze zdrowe? Poniżej znajdziesz 7 kroków (prostych, ale najważniejszych) , aby uzyskać włosy naprawdę genialny.

Czasami wystarczy naprawdę trochę więcej uwagi na gesty, które wykonujemy na co dzień, od szamponów na korzyść płyty. I kto wie, jak dbać o włosy potem nie odpuści! Jesteś gotowy zacząć?

Pielęgnacja włosów część od mycia

Pierwsza zasada, aby dbać o włosy to prawidłowo myć, wykonane starannie. Po pierwsze, umyć włosy co trzy dni. Myć częściej, może spowodować nadmiar sebum, co sprawia, że tłuste włosy.

Szampon-to gest urody kluczowe znaczenie. Zawsze wybrać produkt odpowiedni dla twojego rodzaju włosów (suche, tłuste, malowane itp.) i delikatna formuła, która szanuje ph skóry głowy, nawilża i zmiękcza włókno włosa.

Pielęgnacja włosów część od mycia

Aby mieć włosy w pełnej formie, zaczyna się z wilgotną dobrze, pozostawiając je długo pod strumieniem wody. Następnie umieść trochę szamponu na dłonie i nałożyć na włosy. Delikatnie masując skórę głowy, a następnie daj mu odpocząć przez kilka minut.

Staraj się zrobić dwa szamponu, taki wrażliwy, niepotrzebnie skóry głowy! Aby spłukać włosy, można mieszać zimnej wody z białym octem lub cytryną, aby uzyskać włosów jasny, z lśniącym połyskiem.

Do tego, aby odnowić warstwę ochronną włosa, regeneruje i uczynić go bardziej piękne, zastosować balsam. Pozostawić produkt w ciągu określonego czasu, a następnie dokładnie spłukać. Jeśli jesteś odważna, możesz zawrzeć z bieżącą zimną wodą , aby zawęzić łuski włosów i nadać im połysk.

Collistar szampon

Szampon oczyszczający i ściągające gwarantuje, mycie, głęboki i pełny. Wystarczy umyć włosy szamponem oczyszczający Collistar dwa razy w tygodniu, aby stać się jaśniejsza, świeższa i pełnej głośności!

Aby uzyskać idealnie witalność włosów, można użyć świetny balsam, który może nawadniające i zapobiegania stratom składników odżywczych, niezbędnych do loki zdrowe! Oferujemy państwu zestaw ten Bed Head by Tigi, który zawiera dwie rewitalizujący balsam 750 każdego… świetna transakcja, która gwarantuje zapas ponad dziewięć miesięcy, w cenie nie przegap!

Prawidłowe suszenie

Nawet suszenia ma kluczowe znaczenie dla leczenia włosów. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zostawić je do wyschnięcia naturalnie: skorzystaj lata, aby zapomnieć suszarki! Jeśli jesteś zmuszony do korzystania, zaczyna się od pochłaniania nadmiar wody z włosów ręcznikiem, a następnie reguluje termostat urządzenia w umiarkowanej temperaturze. Nadmierne ciepło niszczy naskórek włosów i wygląd włosy będzie wyglądać bardziej matowa i szorstka w dotyku.
Prawidłowe suszenie
I phone z głośników są korzystne: pozwalają one w rzeczywistości w upał nie jest zbyt wiele uwagi na określonym obszarze, zapewniając cyrkulację ciepła i mniej szkodzi skórze.

Kiedy wybrać szczotki do użytku, wolą modeli z naturalnego materiału, co w porównaniu włókno włosa. Nie grzebienie i szczotki z tworzywa sztucznego i słabej jakości: są to narzędzia, w których warto inwestować! Aby uniknąć rozplątuje włosy, gdy są jeszcze mokre, bo mogą się złamać łatwiej. Przetoczyła się w porządku, nie jest zbyt wysokie, aby nie powodować uszkodzenia w długości i końce.

Oto, w skrócie, jak to zrobić:

Dyfuzor uniwersalny Hairizone

Dyfuzor uniwersalny-jest to doskonałe narzędzie, aby wysuszyć włosy zrobić zdrowe i nie rozpieszczanie swoich włosów! Jego struktura równomiernie rozprowadza powietrze, aby utworzyć curl, i, fale, loki. Wymiary tego modelu pasują praktycznie do każdego rodzaju włosów.

Uroda