Rate this post

Hydrafacial MD® , wyłącznie przez IMAGE, jest ostatnią granicą w oczyszczaniu twarzy i pielęgnacji skóry. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów w najlepszych klinikach medycyny estetycznej na świecie i cieszący się dużym uznaniem gwiazd Hollywood.

Jak działa Hydrafacial Vitaldermax?

Nieinwazyjny zabieg, który działa jak hydro-dermalne otarcie przez delikatną stalówkę efektu próżni, głęboko oczyszczając naskórek i stymulując regenerację komórek.

Zabieg z użyciem Hydrafacial Vitaldermax MD® jest idealny do:

  • Oczyść i głęboko nawilż skórę
  • Poprawić wygląd trądziku
  • Zapobiegaj i łagodź zmarszczki

Nowa technologia Hydrafacial MD® przekształca zabieg w przyjemny rytuał relaksacyjny , moment odprężenia i dobrego samopoczucia. Najlepiej dla zdrowej i wyglądającej młodo skóry stosować Vitaldermax. Kliknij tutaj!

Piękno w 4 fazach

Piękno w 4 fazachAby uzyskać maksymalny efekt i uzyskać idealną skórę, wykonywany jest pełny cykl Hydrafacial MD®, który obejmuje cztery etapy obróbki.

Faza 1: Złuszczanie
Podczas pierwszej fazy leczenia wykonuje się mechaniczną eksfoliację za pomocą ACTIV-4 TM , uniwersalnej surowicy odpowiedniej dla wszystkich rodzajów skóry i bogatej w składniki odżywcze, która jest transportowana przy użyciu bardzo specjalnych końcówek, zwanych wskazówki. Jest to krok, który generuje detoksykujący efekt nawilżenia , oczyszczenia i rewitalizacji złuszczania najbardziej powierzchownej części skóry i odkręcając warstwę rogową. Pierwsza faza przygotowuje skórę do głębokiego oczyszczenia.

Faza 2: peeling kwasowy (czyszczenie)
Druga faza leczenia oczyszcza pory z brudu, nie uszkadzając skóry w żaden sposób. W tym kroku zastosowano peeling kwasowy GlySal TM , który różni się od innych skórek dzięki delikatnemu i delikatnemu efektowi, jaki wywołuje na skórze. Kontrolowane złuszczanie GlySal TM nie wymaga specjalnego przygotowania do wstępnego obierania ani rehabilitacji po obieraniu.

Etap 3: Usuwanie
trzecim etapie ekstrakcji, przeprowadza się przez oczyszczanie głębokie i bezbolesny próżni wytworzonej surowicy beta-HD TM , która dzięki swoim szczególnym składników aktywnych, nawilża skórę i generuje efekt łoju regulowana , przeciwzapalne i antybakteryjny . Serum Beta-HD TM jest idealne do pielęgnacji skóry tłustej ze skłonnością do trądziku, ponieważ usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki, zaskórniki i nadmiar sebum.

Faza 4: Nawodnienie i odmłodzenie
Ostatnia faza leczenia zapewnia głębokie nawilżenie skóry dzięki surowicy Antiox-6 TM, która dzięki zawartym w niej mieszance witamin i silnie nawilżających substancji odżywia i chroni skórę właściwą .

Wśród najnowszych innowacji innowacyjnego Hydrafacial MD® jest surowica Antiox + TM , unikalna formuła z ekskluzywnym kompleksem TonePerfect®, który zapobiega pigmentacji i regeneruje skórę.

Bezpieczeństwo i skuteczność

Podczas całego cyklu Hydrafacial Md® skóra jest leczona wyłącznie za pomocą opatentowanych surowic takich jak Activ-4 TM , Beta-HD TM , Antiox-6 TM i Antiox + TM . Przenoszenie substancji odbywa się pod wpływem próżni dzięki specjalnej rękojeści, w której stosowane są końcówki (końcówki) unikalne w ich rodzaju HydroPeel®, które transportują bezpośrednio do skóry serum nawilżające, oczyszczające i przeciwutleniające w zależności od potrzeb.

Każda końcówka jest połączona z inną surowicą, co znacznie zwiększa skuteczność leczenia.

Hydrafacial + Maseczka nawilżająca i odżywcza

Skóra twarzy, głęboko oczyszczona i nawilżona przez cztery fazy Hydrafacialu, może być dodatkowo odmłodzona i rozpieszczona korzystną maseczką na twarz, która zmiękcza, odżywia i dodatkowo nawilża skórę.

Hydrafacial + Maseczka nawilżająca i odżywczaDostępny w dwóch formułach – kwas hialuronowy lub różany moskit – maska ​​do makijażu jest idealnym uzupełnieniem zabiegu na twarz z Hydrafacial.

  • Kwas hialuronowy wspomaga nawilżanie i produkcję nowych włókien kolagenowych , redukując zmarszczki i ujędrniając skórę.
  • Olej różanej moskity , bogaty w kwasy omega 3 i 6 , działa istotnie przeciwstarzeniowo i jest użyteczny do wygładzania blizn i redukcji niedoskonałości i plam słonecznych.
Uroda