Rate this post

Często myślisz, że chciałbyś wrócić do formy , ale tym razem na serio. Powtarzasz, że jest to odpowiedni czas na rozpoczęcie diety  i że uzbroisz się w determinację i pozytywność. Twoim celem jest lekkość, energia, dobre samopoczucie w 360 stopniach.

Czas zacząć poważnie. Czas wprowadzić wasze dobre intencje w życie ! Ale nadal masz wątpliwości co do rodzaju diety, którą chcesz przestrzegać …

Sieć jest zalewana metodami wyszczuplającymi , naprawdę wszystko znajdziesz. Od “pigułek cudownych” do tymczasowego poszczenia do wyobrażonej diety gwiazd , od programów super siłownię, po “suplementy”, które obiecują, że staniesz się nową seksowną ikoną.

Dieta Melarossa Sliminazer: zdrowo się odżywiaj i chudnij

Prawda jest tylko jedna: jedynym sposobem na utratę wagi w zdrowiu , skuteczności i bez stresu fizycznego i psychicznego jest dobre jedzenie , kontrolowany sposób i aktywność fizyczna.

Dieta Melarossa: zdrowo się odżywiaj i chudnijDieta śródziemnomorskajest najbardziej kompletny i zrównoważony i dlatego melarossa wybrał i przygotował dla was z radą naukową SISA [Italian Society of Food Science].

Melarossa pozwala schudnąć po prostu przez zdrowe odżywianie, a wspomoże je doskonale Sliminazer. Zobacz tutaj!  Nie narzuca się niemożliwych poświęceń , zakazanych potraw, dań bez smaku lub, co gorsza, zawsze takich samych: sekretem utraty wagi jest dać sobie trochę wszystkiego , ale w odpowiednich ilościach!

W tym świetle Melarossa Sliminazer daje ci pizzę na tydzień (tak długo jak światło) i, dlaczego nie, czasami nawet słodkie światło ! Wszystko to sprawia, że tracisz 1 kg co 7 dni !

Czy nie jesteś jeszcze przekonany? Oto 12 powodów, dla których warto wybrać i osiągnąć swój cel!

1 – Jest to spersonalizowana dieta

Każda dieta jest spersonalizowana i studiowana zgodnie ze specyficznymi potrzebami osób rejestrujących się. Opiera się na potrzebach żywieniowych obliczonych z uwzględnieniem:

  • styl życia
  • początkowa waga
  • budować
  • środki
  • wiek .

Ma to zapewnić jego skuteczność w krótkim, średnim i długim okresie, ponieważ jest skalibrowana do Twoich potrzeb.

Jeśli zdecydujesz się zmienić swoje codzienne nawyki (może na lepsze), zawsze możesz zaktualizować swoje działania na Mymelarossa, otrzymując dietę o odpowiedniej ilości kalorii.

2 – Schudnij, jedząc wszystko

Prawdziwym celem Melarossy jest edukacja żywieniowa!  Zjedz wszystko, ale z zachowaniem równowagi, pamiętaj o włączeniu wszystkich grup żywności do swojej codziennej diety.

Musisz być w stanie połączyć je poprawnie:

  • Około 50-55% węglowodanów
  • 20% na temat białek
  • Około 20-30% tłuszczów .

Tylko te proporcje mogą zagwarantować równowagę zdrowej, zróżnicowanej i zbilansowanej diety .

Nawet desery mogą być spożywane z umiarem i rzeczywiście reprezentują tę niewielką satysfakcję, która w czasie podróży może dać ci właściwy impuls do kontynuacji.

3 – Schudnij w zdrowy sposób

3 - Schudnij w zdrowy sposóbMelarossa prowadzi cię krok po kroku , sprawiając, że tracisz średnio do kilograma tygodniowo zdrowiej, ponieważ nie narażasz ciała na niepotrzebny stres. Tak jest łatwiej, ponieważ nie zmusza cię do poświęceń i niemożliwych poświęceń.

Jeśli natychmiast nie utracisz pożądanej wagi, nie zniechęcaj się. .. Nawet tygodniowa utrata masy ciała wynosząca 500 g, zwłaszcza jeśli stała , jest już dobrym wynikiem!

Dzięki tej metodzie możesz stopniowo schudnąć bez wznawiania wszystkich utraconych kilogramów .

4 – Lekkie, szybkie i smaczne przepisy

Nie jesteś naprawdę szefem kuchni i nie masz nawet czasu na gotowanie?

Postępuj zgodnie z recepturami Antonelli , naszej specjalnej kuchni , która oferuje wiele prostych i szybkich dań do przygotowania!

Co więcej, dzięki przepisom wideo, które znajdziesz na stronie lub w aplikacji (Pro) , możesz krok po kroku nauczyć się zaskakiwać swoje podniebienie i gości, łącząc smaki i kolory sezonu! W przypadku wątpliwości lub porady napisz do Antonelli na.

Odchudzanie